תיבות דואר Exchange

תיבות הדוא"ל בהן אתם עושים שימוש אינן תואמות את הצרכים העסקיים שלכם? רוצים למקסם את אפשרויות השימוש בתיבות הדוא"ל? זה הזמן להתקדם לתיבות דואר Exchange המוצעות לכם על ידי חברת ONET. 

רוצים ליהנות מתיבת דואר עסקית ברמה הגבוהה ביותר בישראל? רוצים להבטיח לעצמכם שירותי דואר מקצועיים ? רוצים ליהנות משרתי דואר המותאמים לכל צרכי הניהול האופרטיבי של העסק? זה הזמן להתקדם לתיבות דואר עסקיות המוצעים לכם על ידי חברת ONET.

מספר מילים על תיבות דואר Exchange

תיבות דואר Exchange הן תיבות דוא"ל המותאמות לארגונים, חברות ובתי עסק המעוניינים לייעל ולמקסם את אפשרויות השימוש בתיבות הדוא"ל לצרכים העסקיים. שרת ה- Exchange המשמש כמעין מערכת אחורית לתוכנת ה-OUTLOOK המותקנת במחשבי החברה, מרחיב למעשה את אפשרויות השימוש בתיבות הדוא"ל, וכל זאת באמצעות מגוון נרחב של פונקציות ייעודיות הכוללות בין היתר:

פרופיל חברה Onet | פרופיל חברה O-net

תיבות דואר Exchange בonet - כל היתרונות

אנחנו בONET מאפשרים לכם ליהנות משירותי דואר Exchange, כלומר, שירותי אירוח חיצוניים החוסכים לכם את עלויות ההקמה הראשונית ומוזילים לכם את עלויות הניהול והתחזוקה השוטפת. בנוסף, שרתי ה- Exchange שלנו פועלים מחוות שרתים הממוקמת בישראל, דבר המאפשר לכם ליהנות משירותי תמיכה בעברית.

בדומה לכל שירותי המחשוב האחרים המוצעים לכם על ידינו, גם שירותי תיבות דואר Exchange בOnet, מאפשרים לכם ליהנות מהתאמה מקסימלית בין השירות לבין הצרכים העסקיים שלכם והעבודה השוטפת. בין יתר ההגדרות הניתנות ליישום בשרתי ה- Exchange שלנו תמצאו:

 

תיבת דואר עסקית, החוזק שלך במשרד

שרתי ה- Exchange מוצעים לכם במסגרת מסלול חודשי המותאם למספר תיבות הדוא"ל הנדרשות לכם, וכל זאת ללא עלויות הקמה וללא תשלום שוטף בגין ניהול, עדכונים ושדרוגים. רוצים לדעת יותר על תיבות דואר  Exchange? צרו איתנו קשר עוד היום!

רוצה להתייעץ עם המומחים? מלאו פרטים עכשיו!