תחזוקת שרתים

שרת וירטואלי בענן הינו שרת המאפשר לכם להמשיך ליהנות מכל היתרונות של השרת הייעודי רק בעלויות נמוכות יותר וללא תלות במקום הפיזי בו ממוקם השרת. על גבי שרת זה ניתן להתקין מספר מערכות הפעלה הפועלות כסביבת מחשוב עצמאית המותאמת לצרכי הלקוח

תחזוקת שרת מה זה?

ליבת הטכנולוגיה ומרכז העצבים הינו השרת (בארגון בינוני וגדול – שרתים), הכוח העצום הטמון בשרת היכול לשלוט על רשתות קטנות ורשתות ענקיות , תחזוקת שרת הוא הצורך להמשכיות עבודה רציפה ונטולת תקלות טכניות המשביתות את העבודה, ואת העסק, לכן השרת הינו מרכז המחשוב בכל רשת קטנה וגדולה, והוא הבסיס לעבודה יציבה ורציפה של מערכות מידע ובסיסי נתונים, לשרת יש פנים רבות, בדמות גודל , צורה, יכולת קיבולת ואחסון משתנים בהתאם לצורך ולרשת, השרת מאחסן ומארח בתוכו את כל המידע של העסק , תפקידו לספק שירותי רשת לעובדים ולצורכי המידע בו, לקשר בין המערכות והמשתמשים ולאפשר עבודה רציפה ומהירה, כגון העברת קבצים ומידע מתוכנות במהירות ויעילות.

פרופיל חברה Onet | פרופיל חברה O-net
פרופיל חברה Onet | פרופיל חברה O-net

הלב

כמערכת מרכזית וקריטית בארגון אשר נשען על תפקודו , נקי מתקלות, ארגונים משקיעים משאבים רבים (וכספים) להמשכיות שירותי הרשת והשרת בפרט, לטובת תחזוקה של השרת , שיעבוד באופן רצוף ללא תקלות וללא השבתות

שכן אלו הם "עצירת פס הייצור" בעסק. היום אין ארגון שלא עובד עם שרת\ים בצורה זו או אחרת. הדרך עבודה היעילה ביותר היא בעזרת רשת מחשבים עסקית.

המידע עם השנים הולך וגדל, הצריכה עולה בכל שנה באופן קבוע (ואף כפולה ומשולשת), בארגון גדול יהיו מספר שרתים ולהם מקום ייעודי – חוות שרתים.

למה צריך תחזוקת שרת בעסק ?
שרת לא עובד, או שרת שלא עובד בפרודוקטיביות המלאה שהוא יכול לספק, משמעותו היא קריטית, הארכת זמני עבודה = הפסק כספי. לשרת יש הרבה אתגרים ומורכבות, החל מעדכוני מערכת, עדכוני תוכנות, אבטחת מידע, פרצות אבטחה, הגנה על שלמות הנתונים . כל אלו ועוד מצריכים תחזוקה שוטפת ועקבית הכוללת ניתור ובקרה לשרת , למניעת חדירות, שמירה על תפוקת העבודה , והמשכיות עבודת השרת ללא הפסקה, כל אלו מתבצעים באופן המיטבי והמושלם, על ידי מקצועני Onet. בתחזוקת שרת.

למה צריך תחזוקת שרת בעסק ?

שרת לא עובד, או שרת שלא עובד בפרודוקטיביות המלאה שהוא יכול לספק, משמעותו היא קריטית, הארכת זמני עבודה = הפסק כספי.

לשרת יש הרבה אתגרים ומורכבות, החל מעדכוני מערכת, עדכוני תוכנות, אבטחת מידע, פרצות אבטחה, הגנה על שלמות הנתונים .

כל אלו ועוד מצריכים תחזוקה שוטפת ועקבית הכוללת ניתור ובקרה לשרת , למניעת חדירות, שמירה על תפוקת העבודה , והמשכיות עבודת השרת ללא הפסקה, כל אלו מתבצעים באופן המיטבי והמושלם,

על ידי מקצועני Onet. בתחזוקת שרת.

אתה בטוח שאתה ב-Onet.
Onet. מפעילה מערכות וטכנולוגיות פורצות דרך, חלקם ייחודיות לOnet. בלבד, ובכך מבטיחה מעקב צמוד ותחזוקה שוטפת ביום יום, ללא צורך בהתערבות מצד הלקוח כלל. מענה זמין ומהיר על ידי מומחים המוסמכים לטפל בשרתים ברמה הגבוהה במסירות ומהירות. מערכות הגנה חזקות ושמירה על חוזק השרת, הקשחה הינם חלק מהכלים לביצוע תחזוקת שרת , אשר ימנע חשיפה למפגעים , פורצים, התקפות כופר ,וירוסים ועוד..

אתה בטוח שאתה ב-Onet.

Onet. מפעילה מערכות וטכנולוגיות פורצות דרך, חלקם ייחודיות לOnet. בלבד, ובכך מבטיחה מעקב צמוד ותחזוקה שוטפת ביום יום, ללא צורך בהתערבות מצד הלקוח כלל.
מענה זמין ומהיר על ידי מומחים המוסמכים לטפל בשרתים ברמה הגבוהה במסירות ומהירות.
מערכות הגנה חזקות ושמירה על חוזק השרת, הקשחה הינם חלק מהכלים לביצוע תחזוקת שרת , אשר ימנע חשיפה למפגעים , פורצים, התקפות כופר ,וירוסים ועוד..

רוצה להתייעץ עם המומחים? מלאו פרטים עכשיו!