שרת וירטואלי בענן

נמאס לכם לשלם עשרות אלפי שקלים בשנה על ציוד המחשוב בבית העסק ועלויות התחזוקה הנלוות? רוצים ליהנות מהפתרון היעיל, המקצועי והחסכוני ביותר בתחום אחסון שרתים? זה הזמן להכיר את שירותי שרת וירטואלי בענן של חברת עכבר המחשבים !

שרת וירטואלי בענן - כל היתרונות

  • אפשרות להתקנת מספר מערכות הפעלה ותוכנות שרת במקום אחד!
  • אפשרות להתקנה בלתי מוגבלת של יישומים שונים על גבי מערכות ההפעלה!
  • עלות חודשית קבועה ללא הוצאות הקמה ראשוניות!
  • שירותי תחזוקה של שרתים ומשתמשי קצה
  • אבטחת מידע והגנות סייבר
  • מגוון נרחב של כלים לצרכי ניהול הגדרות השרת!
  • התאמת זיכרון ה-RAM, נפח האחסון ונפח התעבורה בהתאם לצרכי הלקוח והשימוש!
  • אבטחת מידע באמצעות פרוטוקולים מתקדמים המותאמים לצרכי הלקוח!
  • שירותי תמיכה ופתרון תקלות חומרה ותוכנה מרחוק!
  • עלויות הקמה ותחזוקה נמוכות ביחס לרכישה או השכרה של שרת ייעודי! ועוד.

רוצה להתייעץ עם המומחים? מלאו פרטים עכשיו!

מספר מילים על שרת וירטואלי בענן
שרת וירטואלי בענן הינו שרת המאפשר לכם להמשיך ליהנות מכל היתרונות של השרת הייעודי רק בעלויות נמוכות יותר וללא תלות במקום הפיזי בו ממוקם השרת. על גבי שרת זה ניתן להתקין מספר מערכות הפעלה הפועלות כסביבת מחשוב עצמאית המותאמת לצרכי הלקוח, וכפועל יוצא מכך, נוצרת יכולת טכנולוגית גמישה ואפקטיבית אשר איננה תלויה בשדרוגי תוכנה וחומרה בעלויות גבוהות לאורך זמן, חברת O-net עושים את זה בשבילך.

מספר מילים על שרת וירטואלי בענן

שרת וירטואלי בענן הינו שרת המאפשר לכם להמשיך ליהנות מכל היתרונות של השרת הייעודי רק בעלויות נמוכות יותר וללא תלות במקום הפיזי בו ממוקם השרת. על גבי שרת זה ניתן להתקין מספר מערכות הפעלה הפועלות כסביבת מחשוב עצמאית המותאמת לצרכי הלקוח, וכפועל יוצא מכך, נוצרת יכולת טכנולוגית גמישה ואפקטיבית אשר איננה תלויה בשדרוגי תוכנה וחומרה בעלויות גבוהות לאורך זמן, חברת O-net עושה את זה בשבילך.

ONET - שירותי מחשוב בהתאמה אישית!
בדומה לכל אחד משירותי המחשוב המוצעים לכם על ידי Onet, גם שירותי שרת וירטואלי בענן הינם שירותים טכנולוגיים מתקדמים המותאמים באופן נקודתי לכל אחד ואחת מצרכי הלקוח. אנחנו בעכבר המחשבים מקפידים על תכנון יעיל של מערכות המחשוב בהתאם לצרכי ההקמה, התפעול והתחזוקה השוטפת של סביבת העבודה המותאמת לצרכי הלקוח. כל הפתרונות הטכנולוגיים המוצעים על ידינו מותאמים הן לחברות וארגונים גדולים והן לבתי עסק בינוניים וקטנים המעוניינים לייעל את סביבת העבודה, וכפועל יוצא מכך, לחסוך עד אלפי שקלים בשנה!

ONET - שירותי מחשוב בהתאמה אישית!

בדומה לכל אחד משירותי המחשוב המוצעים לכם על ידינו, גם שירותי שרת וירטואלי בענן הינם שירותים טכנולוגיים מתקדמים המותאמים באופן נקודתי לכל אחד ואחת מצרכי הלקוח. אנחנו בעכבר המחשבים מקפידים על תכנון יעיל של מערכות המחשוב בהתאם לצרכי ההקמה, התפעול והתחזוקה השוטפת של סביבת העבודה המותאמת לצרכי הלקוח. כל הפתרונות הטכנולוגיים המוצעים על ידינו מותאמים הן לחברות וארגונים גדולים והן לבתי עסק בינוניים וקטנים המעוניינים לייעל את סביבת העבודה, וכפועל יוצא מכך, לחסוך עד אלפי שקלים בשנה!