מרכזיות IP - מרכזייה בענן

רוצים לחסוך עשרות אלפי שקלים בהוצאות הטלפון? רוצים ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום מרכזיות הטלפון? זה הזמן להתקדם ל- מרכזיות VoIP, הדבר הבא בתחום מרכזיות הטלפון!

מרכזיות IP | מרכזיות VOIP | מרכזייה בענן | חברת O-net | Onet

מרכזיות IP בחברת ONET.

אצלנו ב Onet  תוכלו ליהנות מכל היתרונות הנלווים להתקנתן של מרכזיות IP ובנוסף, ליהנות מהתאמה מקסימאלית בין מיצוי יכולות המרכזייה לבין צרכי בית העסק. מרכזיות IP המוצעות לכם על ידינו הן מרכזייה בענן אותן ניתן לשכור בהתאם למספר השלוחות הרצויות לכם ובהתאם לשירותים הפונקציונאליים הנבנים עבורכם. התשלום בגין מרכזיות IP המיושמות על ידינו הינו פר שלוחה, דבר המאפשר לכם ליהנות מכל יתרונות המרכזייה עבור כל מספר שלוחות נדרש.

אחד השימושים הנפוצים של מרכזיות IP הוא שימוש בקווי הטלפון למטרות שיחות לחו"ל. לרשותכם עומדת האפשרות להתקשר אל מול ספק קווי טלפון מחו"ל ובאמצעותו לבצע שיחות טלפון לחו"ל במחיר מוזל וללא הגבלת זמן. בנוסף, תוכלו ליהנות מהצגת מספר טלפון מקומי (בהתאם למדינה בה פועל הספק בו בחרתם) במקום הצגת מספר טלפון מישראל.

מרכזיות IP | מרכזיות VOIP | מרכזייה בענן | חברת O-net | Onet

מספר מילים על מרכזייה בענן

מרכזייה בענן, המבוססת על טכנולוגיית העברת הקול (VOICE) על גבי רשת האינטרנט באמצעות מחשבי החברה או בית העסק (IP), הן למעשה מרכזיות טלפונים דיגיטליות  מרכזיות voip העושות שימוש בטכנולוגית הענן, ובמסגרתן אותות אנלוגיים מומרים לפעימות דיגיטליות.

בין יתר היתרונות המוצעים לכם במסגרת התקנתן של מרכזיית IP תמצאו:

חיבור לשרתי המחשב של בית העסק, קיום שיחות טלפון ושיחות וידאו רב קוויות, מגוון נרחב של פונקציות המותאמות לצרכי הטלפוניה של בית העסק, חיבור מרכזייה בענן למכשירי הטלפון הניידים של עובדי החברה, חיסכון מצטבר בהוצאות הטלפון של החברה, תיעוד שיחות באמצעות הקלטה וגיבוי ועוד מגוון נרחב של יתרונות!

 

רוצה להתייעץ עם המומחים? מלאו פרטים עכשיו!

ONET. - שירותי תמיכה 24/7
בדומה לכל שירות אחר המוצע על ידינו, גם בתחום מרכזיות VoIP, אנחנו O-net עושים הכול על מנת להתאים את יכולות המרכזייה לצרכי הלקוח. בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם שירותי תמיכה טכנית בעברית 24 שעות ביממה- 7 ימים בשבוע, וכל זאת על מנת לאפשר לכם למצות עד תום את יכולות הטכנולוגיה המתקדמת המשווקת על ידינו!

ONET. - שירותי תמיכה 24/7

בדומה לכל שירות אחר המוצע על ידינו, גם בתחום מרכזיות VoIP, אנחנו ONET עושים הכול על מנת להתאים את יכולות המרכזייה לצרכי הלקוח. בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם שירותי תמיכה בעברית 24 שעות ביממה- 7 ימים בשבוע, וכל זאת על מנת לאפשר לכם למצות עד תום את יכולות הטכנולוגיה המתקדמת המשווקת על ידינו!