מערכת נוכחות חכמה ומתקדמת TimeClock 365

שעון נוכחות, מערכת מתקדמת לניהול עובדים  החל מ – 7 ₪ לעובד לחודש
שעון נוכחות ביומטרי המתקדם בעולם
 
 שעון נוכחות ביומטרי המתקדם בעולם

שעוני נוכחות ביומטריים המתקדמים ביותר, זיהוי פנים / כרטיס מגנטי / טביעת אצבע תלת מימדי, ניהול הרשאות מהפורטל בענן

בקרת כניסה מנוהלת לדלת מגנטית
 

בקרת כניסה מנוהלת לדלת מגנטית

 

 בקר כניסה ביומטרי לדלת מגנטית, הכולל ניהול דלתות והרשאות בפורטל האינטרנטי המבוסס ענן 365

אפליקציית נוכחות
 

אפליקציית נוכחות

 

דיווח נוכחות מהשטח כולל מיקום העובד בעת הדיווח, תזכורות והתראות אונליין

שעון נוכחות אינטרנטי
 

שעון נוכחות אינטרנטי

דיווח נוכחות מכל מחשב המחובר לאינטרנט, כולל הגבלות איי פי 

 

איכון עובדי שטח

איכון עובדי שטח

 

מנוי פרימיום – איכון עובדי שטח: צפה בעובדים שלך על המפה בזמן אמת

ניהול ותזמון משימות ופרויקטים

 

שליחת משימות לעובדי שטח, ניהול ותזמון משימות, מדידת זמן משימה באפליקציה או במחשב

 
דוחות נוכחות בלחיצת כפתור

דוחות נוכחות בלחיצת כפתור

 

הפקת דוחות כולל חישוב שעות נוספות, שעות שבת, עלות שעת עבודה, חישוב הפסקות, העדרויות ועוד

תזכורות והתראות בזמן אמת

תזכורות והתראות בזמן אמת

התראות חשובות למנהל – מי עובד, מי מאחר, מי חורג, מי עוזב את האזור ועוד. תזכורות

ניצול נכון של זמן העובדים- מידע יעיל בזמן אמת

עובדים הם הוצאה ניכרת של כל בעל עסק או חברה. על מנת שלא ייווצר מצב שהעובדים מנצלים את זמנם לסידורים פרטיים, ללא הודעה מראש למעביד, או שיוצאים ממקום העבודה לפני ומאפשרים לחבריהם להחתים עבורם כרטיס נוכחות, ניתן לבצע איכון עובדים. גם מבחינת רמת השירות של העובדים ללקוחות השונים, המעביד מעוניין כי תהיה שליטה מלאה ויחס הולם ללקוחותהחברה, כך שניתן יהיה לראות כל מה שמתרחש בחברה, גם במישור הזה.

ניצול נכון של זמן העובדים- מידע יעיל בזמן אמת

רוצה להתייעץ עם המומחים? מלאו פרטים עכשיו!

 

האם מנהלים חייבים בדיווח נוכחות?

 

חוק הגנת השכר, אשר חל גם על עובדים שחוק שעות עבודה ומנוחה אינו חל עליהם, קובע כי יש חובה לציין לגבי כל עובד את שעות העבודה בפועל שעבד, בפנקס השכר ובתלוש השכר. הוראה זו חלה אף על מנהלים, משרות אמון, ומשרות שלא ניתן לפקח בהם על שעות העבודה, ולגבי האחרונות נקבע שיש לציין כי מדובר בעובדים שלא ניתן לפקח עליהם, אך החוק אינו קובע כי חובת פירוט שעות העבודה שעבדו בפועל אינה חלה לגביהם!

 

 

האם החוק מחייב רישום שעות של כל עובד ?

 

סעיף 25 לחוק שעות עבודה ומנוחה, התשי"א-1951, קובע כי מעביד חייב לנהל פנקס בדבר שעות העבודה, שעות מנוחה שבועית, שעות נוספות, גמול שעות נוספות וגמול עבודה במנוחה השבועית. עוד נקבע בחוק, כי הרישום בפנקס שעות העבודה לעניין שעות עבודה, שעות מנוחה שבועית ושעות נוספות, ייערך באופן שוטף ויכלול רישום שעות עבודה בפועל. אם הרישום בפנקס לא מבוצע באמצעים מכניים, דיגיטליים או אלקטרוניים, הרישום ייחתם מדי יום בידי העובד ויאושר בחתימת אחראי שהמעביד מינה לכך. זאת, כל עוד לא נקבעה ע"י השר ובהתאם לחוק דרך אחרת לביצוע הרישום.

 

 

האם חלה חובה על המעסיק לשמור את הדיווחים בארכיון?

 

על מעביד לדאוג שיהיה ברשותו פנקס שעות עבודה מסודר, המכיל את הרישום של שעות העבודה של העובדים בכל חודש שעובר, החל מתחילת עבודתם, או עד 7 שנים אחורה

 

 

האם עובד גלובאלי חייב לדווח שעות ?

תיקון 24 לחוק הגנת השכר, אשר מגדיר את פרטי השכר אשר חייבים להיכלל בפנקס השכר ובתלוש השכר, מחייב לכלול פירוט אודות מספר ימי העבודה שבהם עבד העובד בפועל בתקופה שבעדה שולם השכר, וכן אודות מספר שעות העבודה בפועל של העובד בתקופה שבעדה שולם השכר.לגבי החובה לציין מספר שעות עבודה בפועל, החוק מציין כי אם העובד נמנה עם עובדים כאמור בסעיף 30(א)(6) לחוק שעות עבודה ומנוחה, כלומר עובדים שתנאי עבודתם ונסיבותיה אינם מאפשרים למעביד כל פיקוח על שעות העבודה והמנוחה שלהם, יש לציין זאת במפורש.

TimeClock 365
בדומה לכל שירות אחר המוצע על ידינו, גם בתחום שעוני הנוחות, אנחנו בONET עושים הכול על מנת להתאים את היכולות הטכנולוגיות לצרכי הלקוח. בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם שירותי תמיכה בעברית 24 שעות ביממה- 7 ימים בשבוע, וכל זאת על מנת לאפשר לכם למצות עד תום את יכולות הטכנולוגיה המתקדמת המשווקת על ידינו!
כותרת שקופית
יש ללחוץ על כפתור העריכה כדי לשנות את הטקסט הזה. לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי צש בלי.
לחץ כאן
הקודם
הבא

ONET. - שירותי תמיכה 24/7

בדומה לכל שירות אחר המוצע על ידינו, גם בתחום מרכזיות VoIP, אנחנו ONET עושים הכול על מנת להתאים את יכולות המרכזייה לצרכי הלקוח. בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם שירותי תמיכה בעברית 24 שעות ביממה- 7 ימים בשבוע, וכל זאת על מנת לאפשר לכם למצות עד תום את יכולות הטכנולוגיה המתקדמת המשווקת על ידינו!