אחסון אתרים בשרת משותף

רוצים ליהנות משירותי אחסון אתרים ברמה הגבוהה ביותר בישראל? רוצים להבטיח לעצמכם שירותי תמיכה וגיבוי מקצועיים במידת הצורך? רוצים ליהנות משרתי אחסון המותאמים לכל צרכי הניהול האופרטיבי של כל סוגי האתרים? זה הזמן להתקדם לשירותי אחסון אתרים בשרת משותף המוצעים לכם על ידי חברת ONET.

מספר מילים על אחסון אתרים בשרת משותף

אחסון אתרי אינטרנט בשרת משותף הינה שיטת אחסון במסגרתה מספר אתרי אינטרנט מאוחסנים על גבי שרת שיתופי אחד, וכפועל יוצא מכך, עלויות האחסון עבור כל אחד מאתרי האינטרנט הן נמוכות יותר באופן משמעותי, דבר ההופך את שיטת האחסון בשרת משותף לפופולארית ורלוונטית בקרב 90% מאתרי האינטרנט הפועלים בישראל.

אנחנו בעכבר מחשבים מעמידים לרשותכם מספר חבילות אחסון שונות המותאמות לגודל האתר, תעבורת הגולשים באתר וצרכי הניהול של האתר, וכל זאת במסגרת התאמת חבילת האחסון לאחד מהשרתים השיתופיים המופעלים על ידינו.

רוצה להתייעץ עם המומחים? מלאו פרטים עכשיו!

אחסון אתרים בחברת ONET.
–כל היתרונות
• כל השרתים שלנו ממוקמים בחוות שרתים בישראל!
• שירותי האחסון שלנו כוללים שירותי תמיכה 24/7
• שירותי האחסון שלנו כוללים גיבוי מלא ופעולות שחזור במידת הצורך
• שירותי האחסון שלנו מותאמים למערכות מתקדמות לניהול אתרים
• שירותי האחסון שלנו תומכים בפעולות
שונות לצרכי קידום האתר במנועי החיפוש השונים ועוד.

אחסון אתרים בחברת ONET. –כל היתרונות

• כל השרתים שלנו ממוקמים בחוות שרתים בישראל! 
• שירותי האחסון שלנו כוללים שירותי תמיכה 24/7 
• שירותי האחסון שלנו כוללים גיבוי מלא ופעולות שחזור במידת הצורך 
• שירותי האחסון שלנו מותאמים למערכות מתקדמות לניהול אתרים 
• שירותי האחסון שלנו תומכים בפעולות שונות לצרכי קידום האתר במנועי החיפוש השונים
ועוד.

חבילות אחסון בהתאמה אישית
על מנת לייעל את צורת התקשורת בין האתר אותו אתם מאחסנים דרכנו לבין הגולש, אנחנו בעכבר מחשבים מקפידים על התאמתה של חבילת האחסון לכלל צרכי האתר. התאמה זו מתקיימת באמצעות הגדרת נפח האחסון הרצוי והגדרת תנועת הגולשים המיועדת. בדומה לכל שירותי המחשוב והאינטרנט האחרים המוצעים על ידינו, גם בתחום אחסון אתרי האינטרנט, אנחנו בעכבר מחשבים עושים הכול על מנת לאפיין את השירות הרצוי לכם, וכפועל יוצא מכך, להתאים עבורכם את חבילת האחסון האידיאלית ביותר. בנוסף לשירותי האחסון בשרת משותף אנו מציעים לכם גם שירותי אחסון בשרתים ייעודיים המותאמים לאתרים ופורטלים גדולים במיוחד.

חבילות אחסון בהתאמה אישית

על מנת לייעל את צורת התקשורת בין האתר אותו אתם מאחסנים דרכנו לבין הגולש, אנחנו בעכבר מחשבים מקפידים על התאמתה של חבילת האחסון לכלל צרכי האתר. התאמה זו מתקיימת באמצעות הגדרת נפח האחסון הרצוי והגדרת תנועת הגולשים המיועדת.
בדומה לכל שירותי המחשוב והאינטרנט האחרים המוצעים על ידינו, גם בתחום אחסון אתרי האינטרנט, אנחנו בעכבר מחשבים עושים הכול על מנת לאפיין את השירות הרצוי לכם, וכפועל יוצא מכך, להתאים עבורכם את חבילת האחסון האידיאלית ביותר. בנוסף לשירותי האחסון בשרת משותף אנו מציעים לכם גם שירותי אחסון בשרתים ייעודיים המותאמים לאתרים ופורטלים גדולים במיוחד.