אבטחת מידע לעסקים

שירותי אבטחת מידע לעסקים של Onet. מספקים מעטפת מלאה לאבטחת ומיגון העסק מכל מפגע

אבטחת מידע לעסקים

שירותי אבטחת מידע לעסקים של Onet. מספקים מעטפת הוליסטית לאבטחת ומיגון העסק מכל מפגע קיים ועתידי, Onet. מספקת כלים ומוצרים פורצי דרך, ותמיד נמצאת בחוד הטכנולוגיה, עם טכנולוגיות מסורתיות לצד טכנולוגיות מתקדמות וחזקות שמוכיחות כי בעולם כה דינמי הפתרון חייב להיות מהיר , חדשני וחזק!

הגנה

הגנת המערכות באופן רציף וסדיר, "ריחוף" מעל למפגעים, Onet. מפעילה את כל הזרועות, ואת כל המשאבים להגנת העסק ואספקת שירותים סדירים , לא משנה מה המתקפה ולא משנה מהיכן מגיעה, Onet. תדאג לעסק שלך על ידי שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר!

אבטחת מידע לעסקים | o-net
אבטחת מידע לעסקים | o-net

למה צריך אבטחת מידע בעסק?

בכל רגע נתון יש מאות אלפי מפגעים, ובכל שעה נוצרים מפגעים חדשים, חלקם חלשים וחלקם לא נראו עדיין ולכן הם חזקים , אשר מערכות מסורתיות יתקשו לזהותם אם בכלל, וזה יהיה בד"כ מאוחר מידי, כל עסק , קטן כגדול חייב אבטחת מידע אשר מותאמת לו אישית לפי צורך, אנו בOnet. מתאימים את הפתרון לכל עסק בנפרד.

אתה בטוח שאתה ב-Onet.

Onet. מפעילה מערכות וטכנולוגיות פורצות דרך, חלקם ייחודיות לOnet. בלבד, ובכך מבטיחה מעקב צמוד ותחזוקה שוטפת ביום יום, ללא צורך בהתערבות מצד הלקוח כלל.

מענה זמין ומהיר על ידי מומחים המוסמכים לטפל בשרתים ברמה הגבוהה במסירות ומהירות.

מערכות הגנה חזקות ושמירה על חוזק הרשת והנכסים הדיגיטלים, הקשחה הינם חלק מהכלים לביצוע תחזוקת שרת , אשר ימנע חשיפה למפגעים , פורצים, התקפות כופר ,וירוסים ועוד..

רוצה להתייעץ עם המומחים? מלאו פרטים עכשיו!